Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Objednat přepravu

Situace ohledně COVID-19 (k 23.3.2020)

Vzhledem k aktuální situaci jsme byli nuceni všechny trasy prozatím posunout o 1 týden. Objednávky na všechny plánované trasy přijímáme, ovšem nabídkové e-maily budeme k daným přepravám zasílat nejdříve 2. 4. 2020, tj. po skončení vládou nařízených opatření. Berte prosím na vědomí, že současný stav se může opět změnit.

Zároveň jsme také museli v souvislosti se zavřenými hranicemi změnit Slovenskou trasu opět na Českou (nově 17.4 – 19.4.).

Samozřejmě Vás v takových případech vždy budeme kontaktovat.


Odesílatel

✓ Správný formát

Příjemce

✓ Správný formát

Přeprava

Classic: Tato přeprava je vždy pouze ze sběrného místa na sběrné místo. Trasy LZE kombinovat – např.: V páteční trase můžeme zvíře vyzvednout a v nedělní ho předat. Datum přepravy se odvíjí od plánovaných tras.

Individual standard: Jedná se o přepravu po naší trase. Místo vyzvednutí či místo předání si lze upravit dle požadavků. V tomto případě lze z trasy sjet až do 50km od zastávky. Datum přepravy se odvíjí od plánovaných tras.

Individual comfort: Jedná se o speciální samostatnou – express dopravu, kdy má zvíře maximální komfort a pohodlí. Jede tedy pouze s řidičem a lze si libovolně zvolit místo vyzvednutí i místo předání + termín přepravy.

Dobírka je cena zvířete. V rámci této služby vybereme peníze od příjemce a po trase zasíláme odesílateli na účet.