Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Časté dotazy

Kdy mi odpovíte na moji zprávu/objednávku?
Na e-maily zpravidla odpovídáme v řádu několika hodin, při větším pracovním vytížení je to maximálně do 24h. Pokud se jedná o objednávku – shrnutí a kalkulaci zasíláme vždy oběma stranám (nutno vyplnit obě emailové adresy v objednávce), nemusíte si tak mezi sebou dále nic přeposílat.

Kdy se dozvím, v kolik a kde mám být? 
Informační e-mail/sms s časy rozesíláme vždy nejpozději 48 hodin před plánovanou přepravou, zpravidla během středy před trasou rozesíláme veškeré informace ohledně času a místa předání. Informační e-mail zasíláme vždy oběma stranám (nutno vyplnit obě emailové adresy v objednávce), pokud nemáme e-mail, zasíláme SMS se základními informacemi (čas a místo). Není nutné si tak mezi sebou dále nic přeposílat.

Proč jsou sběrná místa?
Z časových důvodů, kdy při velkém množství objednávek opravdu nelze zajíždět přímo na adresy. Na adresy lze zajíždět pouze ve vybraných trasách, zpravidla v pátečních a nedělních, VŽDY po předchozí domluvě.

Jak mám zvíře připravit na cestu?
Každé zvíře má jiná specifika. Jiné mají hlodavci, jiné terarijní zvířata. Nikdy však nedávejte vodu v misce nebo napáječce – dojde k vylití a promočení jak podestýlky, tak i zvířete. Přepravka/krabice musí mít dostatečný počet průduchů.

Mám krabici nějak označit?
Určitě, pro lepší orientaci vždy uvádějte na krabici tyto údaje: Druh zvířete, počet kusů v přepravce, jméno odesílatele a hlavně jméno příjemce a místo předání.

Jak je to s dobírkou?
Dobírka je cena zvířete, kterou odesílatel chce, aby jsme vybrali od nového majitele. Od odesílatele převezmeme spolu s adresou, nebo číslem účtu, na který mu bude, po předání zvířete a vybrané dané částky, zaslána domluvená cena za zvíře. Nemůže dojít k tomu, aby odesílatel odeslal zvíře a peníze se k němu zpět nedostali – pokud nový majitel za zvíře nezaplatí, zvíře mu nebude vydáno.

Kdy mi dáte vědět přesný čas příjezdu?
Přesný čas příjezdu Vám zavoláme vždy cca hodinu před plánovaným příjezdem na sjednané místo. Pokud cestou k Vám dojde ke zpoždění, či komplikacím, vždy budete dodatečně informování formou SMS. Zároveň je nutné v tento oznámený čas na místě opravdu být. Vzhledem k velkému počtu míst po trase (běžně okolo 50) nelze na místě čekat. Pokud Vám to na místo trvá déle než 1 hodinu, dejte s co největším předstihem vědět (již v objednávce / po obdržení časů), zavoláme Vám dříve.

Chtěl/a bych poslat zvíře z města z páteční trasy do města, které je uvedeno v trase v neděli, lze to?
Určitě lze. Zvířátka jsou ubytována u nás, kde k tomu máme vyhrazené vhodné prostory. Samozřejmostí je nakrmení i napojení zvířete na vodu. Odesílatele v tomto případě vždy žádáme, aby ke zvířátku přidal krmení, na které je zvyklé.