Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Ceník

  • Cena dopravy je zohledněna především váhou celé přepravky, včetně podestýlky a krmení.
  • Přepravky při rozměru více než 1 metr (délka, výška) + 50,- Kč k základní ceně.
  • U jedovatých a jinak nebezpečných zvířat je příplatek 250 – 1000,- Kč, dle konkrétního druhu.
  • Objednávky na nadcházející jízdní víkend po čtvrtečních 12:00h jsou zpoplatněny +100,- Kč
  • Dobírka + 50,- Kč k základní ceně.
  • Přeprava z páteční do nedělní trasy je zpoplatněna +50,- Kč k přepravě.
  • Ceník je platný od 01.01.2020.

Psy a kočky přepravujeme po individuální domluvě a vždy záleží na konkrétním plemenu. V ceně přepravy jsou zahrnuty veškeré služby s tímto spojené (krmení, venčení, voda apod.)

Pro cestu je také důležité mazlíkovi připravit oblíbenou hračku a deku, aby se stres z přepravy minimalizoval. Pro psa je také NUTNÝ obojek.

Nově lze zvířata převážet z jakéhokoliv sběrného místa v Česku do jakéhokoliv místa v Německu a obráceně.

Z Německa do jakéhokoliv sběrného místa je to vždy ve čtvrtek do navazující plánované trasy v jakýkoliv den (pátek, sobota, neděle). Do Německa je to vždy v pondělí v návaznosti z plánovaného víkendu (pátek, sobota, neděle).

Cena se počítá následovně:
Výchozím bodem pro Německo je Litvínov. Zadáte si tedy Litvínov a město v Německu, odkud nebo kam chcete zvířátko převézt.


Speciální


Slevy

Příklad: Zásilka pod 3 Kg (Základní cena 400,- Kč) – dvě zásilky (pod 3 Kg) od jednoho odesílatele k jednomu příjemci – počítá se tak 400,- Kč jako základní cena + 150,- Kč za druhou zásilku. Dohromady tak 550,- Kč namísto 800,- Kč

V případě, že jeden odesílatel posílá dvěma různým příjemcům, je každá zásilka brána jako individuální, proto se každá z nich posuzuje jednotlivě a slevu tak nelze uplatnit.


Příplatky

Ne vždy lze na adresu z naší trasy sjet, zpravidla v sobotních trasách to vzhledem k délce trasy NELZE. Bližší info v sekci TRASY.
Příplatky jsou naceňovány v závislosti na konkrétní trase a konkrétní zajížďce, minimální příplatek pro sjezd trasy na adresu je +150,- k ceně přepravy.