Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Ceník

  • Cena dopravy je zohledněna především váhou celé přepravky (včetně podestýlky, krmení, pítka .. )
  • Přepravky při rozměru více než 1 metr (délka, výška) + 50,- Kč k základní ceně.
  • Dobírka + 50,- Kč k základní ceně.
  • Převoz krmení a jiného příslušenství je možno po individuální domluvě.
  • Přeprava v rámci celé EU je možná po individuální domluvě.
  • V ceně je již zahrnuto pojištění proti úhynu zvířat při přepravě.

Psy a kočky přepravujeme po individuální domluvě a vždy záleží na konkrétním plemenu. V ceně přepravy jsou zahrnuty veškeré služby s tímto spojené (krmení, venčení, voda apod.)

Pro cestu je také důležité mazlíkovi připravit oblíbenou hračku a deku, aby se stres z přepravy minimalizoval. Pro psa je také NUTNÝ obojek.

Nově lze zvířata převážet z jakéhokoliv sběrného místa v Česku do jakéhokoliv místa v Německu a obráceně.

Z Německa do jakéhokoliv sběrného místa je to vždy ve čtvrtek do navazující plánované trasy v jakýkoliv den (pátek, sobota, neděle). Do Německa je to vždy v pondělí v návaznosti z plánovaného víkendu (pátek, sobota, neděle).

Cena se počítá následovně:
Výchozím bodem pro Německo je Litvínov. Zadáte si tedy Litvínov a město v Německu, odkud nebo kam chcete zvířátko převézt.


Speciální


Slevy

Příklad: Zásilka pod 3 Kg (Základní cena 350,- Kč) – dvě zásilky (pod 3 Kg) od jednoho odesílatele k jednomu příjemci – počítá se tak 350,- Kč jako základní cena + 70,- Kč za druhou zásilku. Dohromady tak 420,- Kč místo 700,- Kč

V případě, že jeden odesílatel posílá dvěma různým příjemcům, je každá zásilka brána jako individuální, proto se každá z nich posuzuje jednotlivě a slevu tak nelze uplatnit.


Příplatky

Ne vždy lze na adresu z naší trasy sjet, zpravidla v sobotních trasách to vzhledem k délce trasy NELZE. Bližší info v sekci TRASY.

Vzdálenost se vždy sčítá – počítá se tedy cesta ze sběrného místa k Vám na adresu a z adresy zpět.