Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Letecká doprava

Nově rozšiřujeme naše služby o leteckou přepravu zvířat do celého Světa! 

Pro zajištění maximálního komfortu, v co možná nejkratším časovém úseku přepravy, spolupracujeme téměř se všemi leteckými dopravci a odlet / přílet jsme schopni zajistit i v rámci velkých Evropských letišť – Frankfurt, Lipsko, Amsterdam, Paříž nebo Praha.

Leteckou přepravu zvířat dokážeme zajistit od Ameriky přes Africký kontinent až po Čínu nebo Rusko. Z nejfrekventovanějších světových letišť můžeme jmenovat New York, Miami, Los Angeles, Chicago, Toronto, Kapské Město, Doha, Kuwait, Taipei, Hanoi, Novosibirsk, Moskvu a spoustu dalších.

Samozřejmostí u nabízených služeb je také vyřízení veškerých dokumentů a komunikace v cizím jazyce. Dále vyzvednutí přímo na adrese majitele, dopravení na letiště, včetně vyřízení veškerých celních a veterinárních formalit. To samozřejmě platí i v opačném případě – vyzvednutí na letišti a dopravení přímo k Vaším dveřím. Vy si tak nemusíte téměř s ničím dělat starosti.

V případě zájmu o leteckou přepravu zvířat nám napište přes náš kontaktní formulář, kde bude uvedeno město vyzvednutí / předání, druh zvířete + věk a přibližný termín přepravy – z důvodu omezení letecké dopravy se tyto cesty musí plánovat minimálně s měsíčním předstihem.