Facebook
Přivez-Zvíře.cz

Proč právě my

NAŠI ŘIDIČI

Zakládáme si na bezpečnosti – Naši řidiči mají dlouholeté zkušenosti v oblasti přepravy osob a zvířat, proto dokáží přizpůsobit jízdu tak, aby byla co nejkomfortnější a nejbezpečnější.

Všichni naši řidiči jsou certifikovaní – Je pro nás důležité, abychom Vás přesvědčili o naší plné profesionalitě. Disponujeme osvědčením pro průvodce zvířat a nemusíte se tedy bát svěřit nám zvíře k přepravě.


Pro naprostou většinu všech zvířecích přeprav využíváme našeho Renaultu Trafic Long (r.v.2016), který byl pro tyto účely pořízen. Obdrželi jsme také certifikaci vozu pro způsobilost pro převoz zvířat od SVS (Státní Veterinární Správa).

Je pro nás důležité, abychom byli vidět – Auto je opatřeno celopolepem, aby nás každý poznal na první pohled, Máme totiž zájem o to, abyste nás na naší cestě vždy poznali a byli si jistí, že je vše tak, jak má být.

Bezpečnost až na prvním místě – Regálový systém s příslušenstvím je homologován a vyroben na míru našemu vozu, tak abychom měli každou přepravku se zvířetem perfektně připevněnou a zajistili každému zvířeti perfektní podmínky při transferu.

 

Jak poznáte, že přepravujeme? – Používáme odnímací cedulku „Transport zvířat“. Pokud je na voze, buďte si jistí, že vezeme opravdu cenný náklad.

 

 


Informovanost – Věříme, že je důležité, aby každý včas dostal veškeré potřebné informace o přepravě a během přepravy, proto vždy posíláme informační SMS zprávu, že jsme Vašeho mazlíka v pořádku předali.